| ForeverWarrior a întrebat:

Ce muschi lucrezi cant dai la sacul greu de box? tot torsul?

3 răspunsuri:
| Shadyy19 a răspuns:

Muschii de la maini si putin piept.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti tonifiezi bratele, abdomenul, daca faci kickbox si picioarele dar nu ai sa faci muschi asa. Decat daca faci sala, sau acasa.

| PredatoR a răspuns:

Cam toti muschii, cand dai directa de dreapta de exemplu lucreaza, pectoralul drept in mare parte, deltoidul anterior, tricepsul si cam atat... cand tragi pumnul la loc in garda lucreaza dorsalul drept, bicepsul si deltoidul posterior putin. Cam muschii astia lucreaza la loviturile de pumni in general, nu in procente egale, Depinde de ce lovitura. Si muschii de la solduri "apipioarele" mai lucreaza cand te rasucesti pentru a lovi cu forta.