| dragonballz a întrebat:

Ce parere aveti de clipul asta ila din clip sunt eu ce parere aveti? http://www.youtube.com/watch?v=ckhvhuc-fV8&feature=relat ed

2 răspunsuri:
| Catalyn13Barcelona a răspuns:

Eu cred ca era gheata cam topita si se putea sparge usor. Sau poate sa fi pus pe pauza la filmare si dupa aceea in timpul ala putea sa o sparga si dupa aia sa reporneasca din nou. Deci acum nu se stie.

| NikoNik a răspuns:

Eu cred,. avea o gheata subtire, nu avea cum sa sparga o gheata tare, era subtire cum este sticla, trebuie sa fie profesionist ca sa sparga gheata tare, PAREREA mea