| Vectra1 a întrebat:

Ce parere aveti de creatina monohidrata de la myprotein? Merita cumparata?

1 răspuns:
| Eduard_Sorin_1990_zpcN a răspuns:

De ce? Esti disperat? Ce constitutie ai? Poti incerca sa "improvizezi" mancand mai usor/oua/lactate de tara daca cunosti pe cineva sau sa cumperi de la o agroalimentare...
~ Respect.
(Am cunostinte care iau tot felul si "se straduiesc" si mai am si oameni care sunt ceva... da! Si fara sa apeleze la stimuli "for posseys", efort si rabdare, plan, exercitiu si un foc fanatic, esti tare.)