| Love24Love a întrebat:

Ce parere aveti despre adidas adipower? Cat de bune is ele? Si Rezistente? Se poate juca pe teren umed? Ce are diferit fata de altele?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Fiecare rezista depinzand de tratamentul si modul de folosire care il primesc de la persoana care ii incalta, daca joci fotbal se strica destul de repede pentru ca se zgarie incep sa se dezlipeasca ca intra apa prin orificii, etc. Daca ii folosesti mai mult pentru uz normal cand mergi afara sau la o petrecere ii ingrijesti mai bine.