| compaq15 a întrebat:

Ce parere aveti despre lotul Stelei? Eu unul, nu inteleg de ce nu aduce atacanti

Răspuns Câştigător
| Memories a răspuns:

Nu aduce atacanti deoarece Becali crede ca Steaua cu lotul actual va castiga champions leaguelaughing)

4 răspunsuri:
| emastelista a răspuns:

Dc nu aduce atacanti ba aduce din aia din liga a 8a franceza ce dracul sa faci cu din aia mai bine unu si bun decat o suta si ca dracul

| emastelista a răspuns:

Dece nu aduce atacanti ba aduce din aia din liga a 8a franceza ce dracul sa faci cu din aia mai bine unu si bun decat o suta si ca dracul

| terts a răspuns:

Sry. eu unu nu inteleg de ce va intereseaza pe voi de-astea. mie mi se pare o prostie sa tii cu o echipa de fotbal, d'apai ca de ce nu aduce atacant, si in fond, nu mai e parte de fotbal acum e totu pe bani, toti smekeri cu masini cu milioane, si nu nu-s in stare decat de ultimu loc de europa league. ps vad ca n-a mers sa pun raspunsu din cauza ca am pus multe (...), TPU asta e o pauza intentionata care marcheaza o stare sufleteasca sau nu stiu cum sa i zic da e necesara, ar trebui sa lasati cat mai multe...

| adyeu100 a răspuns:

Eeee nu stiti cum este Becali? Zice ca aduce jucatori de 2-3 milioane de euro si cand colo aduce numai epave. L-a adus acum meme pe Tatu de care chiar imi place cum joaca si s-a integrat foarte repede la echipa. Sper sa aduca un atacant bun cu care sa mai castigam si noi trofee.