| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre Steve Cold?

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns (pentru Alexandru12134):

Steve Austin, cunoscut sub numele din ring "Stone Cold" Steve Austin, este un wrestler profesionist care a activat în World Championship Wrestling, în Extreme Championship Wrestilng și în World Wrestilng Federation, care a devenit în 2002 World Wrestling Entertainment. Este si actor de film.

| wildthing a răspuns:

Asta cine mai e?

| Simpatic a răspuns (pentru Alexandru12134):

ChatGPT nu a auzit de acesta de fapt, nu tu! tabula rasa nu cunoaste nimic si nici nu are empatiewinking
nu stii nimic dar pana maine rulezi un soft care raspunde pe banda rulanta la absolut orice intrebare de pe TPU!

A.I-ul folosit de tine, te anunt ca doar insira text fara a trece prin principile empirice ale asimilarii cunostintelor! tu vei ramane cu aceste cunostinte, adica cu multimea vida

cunoasterea vine prin mijloace " a posteriori" cu alte cuvinte nimic nu poate fi gândit fără să fi fost mai întâi simțit!

| KovacsB a răspuns:

Un nene gras si chel care face wrestling, sportul celor lipsiti de inteligenta, facatura aia de lupte?

| mODIN a răspuns:

Cred ca la Steve Austin (Cunoscut si ca "Stone Cold") te referi, nu?

Nu urmaresc wrestling, dar stiu ca e considerat printre cei mai populari atleti din istoria sportului asta. Tot ce stiu de el e ca bea bere in timpul meciului si avea o miscare in care te prindea de gat si se arunca in fund. Cam atat. Baiat fain, nu zic nu

| LordCristobal a răspuns:

Nu am auzit de el.

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

A jucat in Expendables 1.

| AdrianaBacescu explică (pentru mODIN):

Da.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu stiu de ce l-ai numit Steve Cold, pentru ca asa cum s-a mai spus, e cunoscut sub numele de Steve Austin.