| AdrianaBacescu a întrebat:

Ce parere aveti despre Steve Cold?

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Asta cine mai e?

| AdrianaBacescu explică (pentru wildthing):

A jucat in Expendables 1.

| wildthing a răspuns (pentru AdrianaBacescu):

Nu stiu de ce l-ai numit Steve Cold, pentru ca asa cum s-a mai spus, e cunoscut sub numele de Steve Austin.

| LordCristobal a răspuns:

Nu am auzit de el.

| mODIN a răspuns:

Cred ca la Steve Austin (Cunoscut si ca "Stone Cold") te referi, nu?

Nu urmaresc wrestling, dar stiu ca e considerat printre cei mai populari atleti din istoria sportului asta. Tot ce stiu de el e ca bea bere in timpul meciului si avea o miscare in care te prindea de gat si se arunca in fund. Cam atat. Baiat fain, nu zic nu

| KovacsB a răspuns:

Un nene gras si chel care face wrestling, sportul celor lipsiti de inteligenta, facatura aia de lupte?

Răspuns utilizator avertizat