| alexx102428 a întrebat:

Ce posturi transmit meciurile echipelor Romanesti?

4 răspunsuri:
| Mariusr11 a răspuns:

Pai cred ca te referi la Liga 1. Daca la asta te referi. Look Tv, Look Tv Plus si platforma Dolce transmit meciurile din Liga 1.

| vladeusebiu1395 a răspuns:

Look TV a cumparat aproape toate meciurile din Liga 1. Iar meciurile echipelor romanesti ce evolueaza in cupele europene sunt transmise de digi, dolce sau tvr1.

| r3mb13 a răspuns:

Look TV si Dolce Sport transmit meciurile din liga 1. Iar TVR 1, Dolce Look TV si Digi Sport 1/2/3 transmit meciurile din UCL respectiv Europa League.

| Susan_Andreas_1995 a răspuns:

Salut meciurile din Romania se transmit Pe Digi Sport 1-2 si Look Tv iar meciurile mai importante gen Champions League, Europa League pe Pro Tv si Tvr 1