| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Ce prim 11 ati folosi daca ati fi selecționerul echipei naționale de fotbal a Romaniei in meciurile decisive cu Suedia și Spania?

3 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Dragnea, Dancila, Trump, mai ales Frank Underwood (din House of Cards) si alti politicieni
nici nu ar atinge mingea, doar ar manipula si ar minti asa de frumos (ca de obicei) ca echipa adversa si-ar da gol singuri big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tătărușanu - Bancu, Burcă, Rus, Benzar - Bordeianu, Păun, Marin - Mitriță, Pușcaș, Deac

| Demidol a răspuns:

Nu conteaza ce "vedete" sunt daca nu stiu sa joace in echipa. Pot fi cei mai slabi dar daca sunt uniti, castiga.