| ThQ a întrebat:

Ce procent de grasime corporala trebuie sa am sa fac patratele, puteti sa imi spuneti niste exercitii bune pentru abdomen?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la sală de forță pentru pentru "pachete, pachețele„!
Pa, pa.

| Gorillaz a răspuns:

Eu nu recomand sala cel putin nu oricum daca ai sub 18-22 de ani ( pana atunci e cresterea la baieti/barbati...

| X a răspuns:

Pentru abdomen sunt abdomene Ironic facute zilnic corect si in numar cat mai mare te vor ajuta sa iti faci abdomenul de til doresti.Nu in 1 zi nu in 1 saptamana 1 luna daca faci zilnic vreo 50-100 abdomene corecte si mananci proteine lapte, branza, oua etc etc etc fara grasimi dulciuri sucuri si alte prostii vei reusi. Oricum daca vrei sa te apuci de asta si clachezi la un moment dat si mananci dulciuri grasimi sucuri s-ar putea sa o iei de la capat

| Valentin333 a răspuns:

Fa cat mai multe abdomene seara si dimineata si mananca multe fructe si legume