| dendendenis a întrebat:

Ce pronostic dați pentru meciul oltchim-gyor? Dar pentru gyor-oltchim?

6 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

In tur Oltchim o sa castige la 5 goluri iar in retur o sa fie invinsa de Gyor la 3 goluri.

| Ibrahimovic a răspuns:

Sa castige Olchim Champions League, ca altfel cred ca se desfiinteazastraight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oltchim bate acasă la o diferenţă mică, iar în Ungaria pierde la o diferenţă mare şi ratează calificarea în finală.

| cypryan11 a răspuns:

Castiga olchim in ambele partide

| Other00 a răspuns:

25-22 si. 20-23. cam asa

| robytza2001 a răspuns:

Eu zic ca la noi in tara batem cu 25-24 si la gyor facem un meci mare si batem cu 25-20.