| 0anonim0 a întrebat:

Ce sa fac sa nu mi se mai vada coastele?

Răspuns Câştigător
| s3bycu a răspuns:

Incearca sa pui niste muschi pe tine. Citeste articolul aceste de pe blogul meu ca sa vezi cum sa faci acest lucru: https://cirdeiusebastian.wordpress.com/......rte-rapid/ Multa bafta!

5 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Tu mananci? Sau bei doar apa toata ziua?

| torettoFL a răspuns:

Sa manci! laughing

| Ivancic09 a răspuns:

Ia ceva stimulente alimentare si mananca cel putin 3 mese pe zi si dupa o luna vei vedea rezultatul!

| SiLaS a răspuns (pentru Ivancic09):

Nu are nevoie de suplimente alimentare.Mai ales daca are o varsta mica, cum sunt majoritatea.

| Ivancic09 a răspuns (pentru SiLaS):

Normal nu ar avea nevoie dar nu stiu daca e mic sau cum e.Totusi daca mananca regulat se va vedea diferenta!