| Dana1999 a întrebat:

Mi se vad coastele ieșite din relief si se vad urat desi eu nu s chiar slabă, am burta. Ce este de facut sa nu se mai vada asa?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Mi se vad coastele... Ce este de facut sa nu se mai vada asa?"

nici să te (prea) ingrași nu e o soluție

| Dana1999 explică (pentru sierra1):

Mersi

| sierra1 a răspuns (pentru Dana1999):

Să fii iubită

| iamcristinab a răspuns:

Poate esti skinny-fat, adica esti slaba dar ai mult tesut adipos din cauza alimentatiei necorespunzatoare, incearca sa mananci mai sanatos si sa faci sala ca sa iti dezvolti musculatura.

| internetnomad a răspuns:

Daca ai burta si tot ti se vad coastele, poate ai vreo deformare a cutiei toracice. Cauta pe google pectus carinatum si pectus excavatum si vezi daca nu cumva ai ceva de genul si tu.