| userul7200 a întrebat:

Ce sport credeti ca e mai bun, Football sau Futsal? De ce?

Răspuns Câştigător
| marius577 a răspuns:

Depinde din ce punct de vedere privesti.
Daca vrei sa faci din aceste sporturi o meserie din care sa iti castigi existenta, fotbal.Se castiga mai bine ca in Futsal.Dar trebuie sa muncesti foarte mult, si sa fii serios.Fotbalul e mai obositor.
Daca vrei ca acest sport sa fie mai mult de hobby, atunci futsal-ul.Se joaca pe un teren mai mic, si nu necesita atat de mult efort precum fotbalul, se pune accent mai mult pe tactica pentru ca sunt doar 4 jucatori de camp.

3 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Futsal-ul este fotbal in sala, deci aleg fotbalul.
O zi buna.

| zaratu a răspuns:

Fotbal ca este mai banoasa

| TheWalker11 a răspuns:

Depide..eu aleg fotbalul happy pentru ca imi place mai mult, imi place sa alerg laughing