| Mara11Mara11 a întrebat:

Ce sporturi trebuie sa practici pentru a fi sanatosa, inalta si slaba? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
| crissa_2815 a răspuns:

Buna:)

uite.

http://www.feminis.ro/......-mult-1612

6 răspunsuri:
| norbee1994 a răspuns:

Canotaj,sala de forta,inot,atletism,baschet,handbal, fotbal... orice sport ii bun toata chestia ii sa te ti de sportul acela si sa iti placa, si sa faci de performanta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Combinat cu o alimentatie sanatoasa si echilibrata, baschetul indeplineste toate cele 3 conditii(baschetul este sanatos si te ajuta sa slabesti sau sa te mentii, la fel ca orice alt sport.In schimb, spre deosebire de celelalte, baschetul stimuleaza cresterea in inaltime). Succes.

| TheTruthBeneathTheRose a răspuns:

Handball, volei

| AdinaCrissa a răspuns:

Buna Mara!
Din cate am practicat eu, volley-ul mi s-a parul ca m-a facut sa ma inaint foarte mult, eram slabuta...insa acum m-am lasat si deja se vad kilogramele in plus.
Alt sport foarte bun pentru a fi sanatoasa, inalta si slaba, este inotul.
kiss
Mai este i handball-ul, bascket-ul, baletul...

| ionik13 a răspuns:

Sporturi precum voleiul,tenisul, inotul, baschetul.gimnastica,balet,dans.Funda?

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Pai poti lua un exemplu volley-ul:d. Este un sport care te mentine slaba.te face sa cresti in inaltime si sa nu mai vorbim si de saanatate:d. Ai mai putea practica innot sau bachet:d.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Papa:*:*