| patrick98 a întrebat:

Ce transferuri a facut Real Madrid vara asta?

Răspuns Câştigător
| iulianr a răspuns:

Nuri Şahin de la Borusia Dortmund
Hamit Altintop de la Bayern Munich
José Callejón de la Espanyol
Raphaël Varane de la Lens
Royston Drenthe de la Hércules
David Mateos de la AEK Atena
Fábio Coentrão de la Benfica

5 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Nuri Sahin,Fabio Coentrao, Jose Callejon, Hamit Altintop si Raphael Varane. Sper ca te'am ajutat. Funda big grin

| AFR81 a răspuns:

Te'ai grabit sa dai funda aiurea...Royston Drenthe era in lotul realului si a fost vandut la Hercules.Tu ai intrebat doar ce transferuri a facut...

| patrick98 explică:

Eu asa stiam ca Royston Drenthe a fost imprumutat la Hercules si acum a venit inapoi RogerFedererFan

| ovishadow a răspuns:

Fabio Coentrao, Antonio Adan, Jose Callejon.Scz daca am scris gresit nu stiu sigur daca asa se scrie numele lor

| baietass a răspuns:

Lassana Diarra
Fredy Guarin
Emmanuel Adebayor
Fabio Coentrao

toti acestia au venit la Real big grin