| anonim_4396 a întrebat:

Ce va face Dortmund pe santiago bernabeu? Eu zic ca Bate si la Madrid acasa, pentru ca Borussia are un joc foarte bun si in deplasare nu doar acasa. O sa fie un scor cam 3-2 Borussia, sau daca nu, 2-2 maxim, cum s-a mai intamplat o data. 2-1 la borussia si 2-2 la Madrid. Voi credeti totusi ca se v-a califica Real?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Sper din suflet sa se califice Borussia Dortmund.Mi se par o echipa foarte buna, muncitoare, ambitioasa si frumoasa.Realul nu cred ca se va califica.E foarte greu pentru ei.Sa speram ca vremea Realului a trecut.happy Sper sa si castige finala Borussia.Merita.Au facut un sezon in CL superb.

| alexs99 a răspuns:

Nu cred ca se va califica Real Madrid, dar cred ca va castiga pe Bernabeu la o diferenta mica de scor.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zic că Borussia va câştiga lejer şi pe Bernebeu.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

Infrangere categorica