| myhay181 a întrebat:

Ce ziceti cate echipe romanesti se califica in grupe? Si care?

4 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Cred ca in grupe se vor califica 3 echipe, Steaua, Astra si Petrolul.

| LegionarulRoman a răspuns:

Nu se califica in grupe! Se califica doar in play-off! Acolo va fi adevarata lupta.

Steaua sigur se va califica(desi mi-as dori o surpriza), Astra, iar Pandurii si Petrolul vor avea meciuri grele.

| mvmi25 a răspuns:

Eu zic ca Steaua, Astra si Panduri.

| 3my3mutzu a răspuns:

Steaua este deja calificata, iar astra daca are putin noroc se califica si ea. pandurii si petrolul le va fi mai greu sa se califice!