| cipri1999 a întrebat:

Cine are cel mai usor adversar din Romania in competilile din Europa si Champion? sa imi ziceti cine are cel mai greu nu trebuie stati linistiti

Răspuns Câştigător
| ReDMaN12 a răspuns:

Steaua cred ca are o echipa de care p*l*
mea o auzit, dar si CFR are pe Slovan Liberec care so calificat foarte greu la o echipa din kazastan(pffff), Rapidul cam greu cu Hereeven, iar Vasluiul nu se stie daca nu-l vinde pe Wesley atunci se califica si ea in play-off(joaca cu Fenerbache dar e usor daca stiu cum sa joace)
Funda?