| EchkhardHN a întrebat:

Cine castiga Uefa Champions League anul acesta? Royal Madrid, Barcelona sa-l faca fericit pe Toni Bauman, Arsenal ca sa-l faca fericit pe drimmero sau castiga Bayern sa fie multumit bavazerul?
Eu zic ca Bayern are cele mai mari sanse, voi?

Răspuns Câştigător
| Ripley a răspuns:

Ai uitat de Juventus.
Anul asta nu mai scapa Barcelona trofeul printre degete!

8 răspunsuri:
| TURB0X a răspuns:

Barcelona

| EchkhardHN explică (pentru Ripley):

Va pup baa laughing Barcelona o sa traluceasca cu King Leo in teren.

| RAY a răspuns:

Anul asta nu castiga nimeni pentru ca la anul vom afla asta in finala

| EchkhardHN explică (pentru RAY):

rolling on the floor)))))) am vrut sa scriu sezonul asta si am scris anul asta da am zis ca isi da lumea seama, nu toti vad

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

Royal Madrid?

| EchkhardHN explică (pentru CiupercuțulCrăcănat):

Real la cat de mare e deja e Royal Madrid, Uefa Champions League inseamna Real Madrid amice de aici si Royal

| d0areu a răspuns:

Il salut pe drimmero, sigur o sa iti vada intrebarea laughing)

| EchkhardHN explică (pentru d0areu):

O vede ca nebunu e cand pe TPU cand pe digi laughing