| QiCKaaTc a întrebat:

Salut, Real Madrid-ul mai are sanse sa castige UEFA Champions League dupa ce a pierdut cu Bayern?!

Răspuns Câştigător
| Catalynutzzz a răspuns:

Bine-nteles ca mai are sanse...returul se va juca peste 2 saptamani pe Santiago Bernabeu...Real joaca bine acasa si ii va bate pe Bayern si se va si califica! Funda?

| QiCKaaTc explică (pentru Catalynutzzz):

Ai primit funda si multumesc.

6 răspunsuri:
| Geo17 a răspuns:

Io zic ca da, de ce nu?! VIVVAA BARCAA!

| QiCKaaTc explică:

Daca Realul a pierdut meciul cu Bayern se mai poate califica in finale?!

| QiCKaaTc explică:

Geo0orge, se vede ca nu mi-ai inteles intrebarea si ai postat din prostie. Ti-am cerut un raspuns, nu o parere.

| subfocus a răspuns:

Sigur ca au sanse dar mai bine sa nu. o finala bayern-barcelona ar fi bestiala

| Geo0orge a răspuns:

Sper sa nu. vreau sa vad un fotbal frumos in finala... vreau sa vad Nemtii care ataca pana in ultima secunda a meciului. si catalanii care au un tiki-taka nemaipomenit. si mi.as dori. ca absolut toti jucatorii sa prina o zi excelenta si sa faca o partida mare. ne.am plictisit lume de Barca-Real. stim ca Barca castiga. ve. ti vedea si sambata. ca asa va fi. deci nu mai are rost sa vedem aceeasii chestie mereu. laughing bucurati.va de fotbal happy