| bya_9402 a întrebat:

Cine credeti ca este principalul vinovat pentru eliminarea stelei din europa league?

Răspuns Câştigător
| AlPacino a răspuns:

1.Gigi Becali - Pune prea multa presiune pe jucatori
2. Tatarusanu - In Tur
3. Jucatorii - Tatarusanu putea sa mai greseasca inca 2 daca jucatorii dadeau Goluriwinking!
4.Gazonul
5.Chiriches - Cand a dat Chadli golul Chiriches se uita cum da de langa el
6.Presiunea

3 răspunsuri:
| emastelista a răspuns:

Tu

| fng90 a răspuns:

Prostia omeneasca a jucatorilor...astia la cum joaca mai bine s.ar face cobani sau vacari laughing

| Abecedare a răspuns:

Gigi pentru ca jucatorii daca mai gresesc ii face de tot rahatu si ii deconcentreaza.