| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cine credeti ca o sa fie următorul John Cena in WWE? Daca o sa mai existe vreodată un John Cena in WWE?

2 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Cui ii pasa de ieftineala asta care nici macar teatru nu se poate numi, sa nu zic de sport?

| InteractiV a răspuns:

Din punctul meu de vedere, WWE-ul nu mai are farmecul de alta data si nici Wrestleri nu iti mai aduc acea senzatie de urmarit show-ul respectiv. Nu cred ca vor mai exista Wrestleri cu lipici la public asa cum erau, Undertaker, Batista, Rey Misterio, John Cena, Shawn Michaels, Tripe H, Randy Orton si lista poate continua. Tin minte ca eram mic copil si asteptam cu nerabdare ora 01 sa ma uit pe Sport.ro la Wrestlemania sau la Royal Rumble, era un farmec, o placere, acum totul e o bazaconie si un teatru prost jucat.