| nesdfs a întrebat:

Cine credeti ca va lua campionatul fcsb sau cfr cluj?
Cine credeti ca va reprezenta europa anul acesta ce echipe?

7 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Eu cred ca Cfr cluj va castiga campionatul pentru ca mai sunt doua etape de joc si cfr are 3 puncte. Iar cfr, fcsb, Craiova si sepsi ne vor reprezenta in Europa.

| SociopatuI a răspuns:

Sper din tot sufletul sa ia Clujul pentru a patra oara la rand. Oricine dar nu FC Stana lui Becali sau Dinamuia.

| Drimmero a răspuns:

CFR-ul e 80% campioana deja

| cfrtobias a răspuns (pentru Lukasssz):

Voiai sa zici Craiova sau Sepsi? in loc de "si" doar primele 3 si locurile 7 si 8 din grupa de retrogradare

| Lukasssz a răspuns (pentru cfrtobias):

Oops, Craiova, echipele din play out nu au sanse in Europa.

| cfrtobias a răspuns (pentru Lukasssz):

Eu cred ca au sansa lor, ca nu cred ca o fi asa mari diferente intre echipele de la retrogradare dar depinde si de calitatea la ligi...

| Invictusman a răspuns:

CFR Cluj câștiga 100%