| MariusPapoi a întrebat:

Cine e fan Stiinta Craiova sau vrea dreptate pentru Craiova? Stiinta pana la moarte si dincolo de ea!

Răspuns Câştigător
| AlexCătălin21 a răspuns:

Salut,sunt rapidist dar respect U Craiova.Liga 1 nu e la fel fara Craiova. Oricum intr-un fotbal ca cel romanesc toate echipele bune au ajuns rau si cele proaste au ajuns sus.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dreptate pentru Craiova.

| BLeur a răspuns:

Salut.

Sunt dinamovist, dar sunt oltean. nu pot să nu am DREPTATE pentru Craiova. Vreau UNIVERSITATEA CRAIOVA înapoi în LIGA 1.

| MariusPapoi explică:

Mitica si sandu au distrus 2 brand uri de traditie din Romania u Craiova si poli Timisoara! rusine fotbalului romanesc, tot ce conteaza in Romania sunt Craiova, Timisoara, steaua, dinamo si rapid!

| tmarin a răspuns:

Hai Craiova hai baieti tinem toti cu voi pan'la sfarsit! sunt din deva si recunosc ca fara Craiova si Timisoara liga 1 e de ****! uitati-va cine o ajuns in primele5! ma credeti ca daca mai aveam echipa eram si noi sigur in primele 3?!