| FORMULADTI a întrebat:

Cine ia anul asta Champions League, pareri si motivatii

17 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Barcelona,arsenal,ac milan, sau chelsea

| ERMO a răspuns:

Eu zic ca Milan sau Chealsea au sanse mari.
Au un joc desul de bun si sunt echipe cu rezultate bune in campionat si cupa.
Sa vedem.

| flaviu1234 a răspuns:

Real Madrid sau Arsenal deoarece acceaste sunt favoritele mele si cred ca ar merita sa casige.in niciun caz barca...

| cipri1999 a răspuns:

Chelsea :X

| Ciprian a răspuns:

Barcelona, deoarece e cea mai buna echipa din lume la ora actuala.

| Eyezonfire a răspuns:

Manchester United!

Vine returul cu OM pe Old Trafford, unde n-au nicio şansă. Iubesc echipa asta.

| muricuigrec a răspuns:

Arsenal! Dupa ce am vazut cum au jucat cu Barcelona ma pune pe ganduri aceasta echipa big grin

| clauss a răspuns:

Bayer cred ca va lua liga campionilor anul asta, are jucatori buni, tehnici, joaca bine pe contraatac si mi a lasat o impresie buna dupa meciul cu inter si cred ca va trece de inter in retur

| User a răspuns:

Barcelona.
Mai trebuie sa motivez?

| MihaiN1 a răspuns:

Pareri : n'am laughing

motivatii : Cuz' iz the besT!

| andrey_8401 a răspuns:

Barca sau arsenal joaca cel mai frumos fotbal ambele sunt cu mult inaintea lui real madrid

| GabrielManole a răspuns:

Daca nu il ia barcelona, il ia vreo echipa din cele mai slab cotate, gen Tottenham care cred ca are sansa de a ajunge departe pentru ca este o echipa ambitioasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor eu daca am vreo idee! Anul asta nu am chiar nicio favorita.Manchester United, cu care tineam de obicei, joaca foarte pragmatic si nu vreau sa ma uit la meciurile lor ca sa nu adorm.Realul sigur poate fi infranta de multe echipe.Barca e posibil sa ia bataie de la Arsenal...Inter si Bayern sunt doua echipe terminate, deci, cred ca Arsenal are cele mai multe sanse.

| 3ntzz a răspuns:

Auzi la el ce intrebare laughing
Logic ca PDL-ul rolling on the floor

| FORMULADTI explică:

Bai Laurentiu, tu esti nob ma? Citeste frate bine intrebarea!

| FORMULADTI explică:

Si eu as zice ca Bayer si chiar sunt fan de al lor!

| addyy17 a răspuns:

Cred ca Real Madrid va reusi sa castige acest trofeu dupa o pauza destul de mare,Mourinho e cel mai tare si cred ca va castiga, dar as vrea sa castige Barca, acum ramane de vazut