| R3DaS a întrebat:

Cine stie daca CFR Cluj il ea pe Maxim? Primul raspuns corect funda!

Răspuns Câştigător
| TudyCFR a răspuns:

CFR are interes pentru el dar sunt sigur ca nu il vor lua in schimb sunt sigur ca sougou va fi vandut si in locul sau vine fratele lui Alexis Sanchez care este mai slab cotat dar este cam ca si sougou la joc.

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cine este "ea"? O fata? Sau ai vrut sa scrii "ia" de la verbul "a lua"?

| alexs99 a răspuns:

Exista un interes, poate va fi adus daca va fi vandut Sougou.

| Zodiac a răspuns:

laughing)Dupa ce scrii corect gramatic poate mai ai o sansa la un raspuns adecvat.big grin

| Cristian0eTc a răspuns:

Cfr din pacate nu il i-a păcate pe Maxim

| cRaNs1MoRe a răspuns:

Nu,il ia steaua in vara!

| r0b3rt97 a răspuns:

Au o oferta de 120.000 euro pe an, dar nu stiu daca e adevarat sau daca va accepta Maxim. La Steaua nu a vrut sa vina pentru 8.000 euro pe luna.

| xB0gD4n a răspuns:

Nu il ea