| dyzy a întrebat:

Cine va castiga in derby otelu-poli timisoara

7 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Egal 0-0

| jean4 a răspuns:

Mai dyzy ca va face egal sau ca va pierde Otelul Galati sa stii ca tot otelul din Galati va lua campionatul si Vasluiul va iesi pe 2 iar Timisoara pe 3. Hai Otelule.Echipa lui Dorinel nu va sta pe ganduri si o sa bata rau peste doua saptamini pe Timisoara si o va arunca dupa F.C.Vaslui in campionat. Hai Otelule.

| pepe a răspuns:

Va fi egal

| pepe a răspuns:

Dupa meciul de azi cu Branesti nu merita Otelul sa ia campionatul.

| Biu90 a răspuns:

Face egal si ia Galati campionatu... Sunt pe mana cu arbitriilaughing

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

.deci.sa fim seriosi frate ca otelu' ii ia cu 2-1 pe zabalosii ala din timishoara ca's varza...

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

...fundita? te rooog