| pianistul_1632 a întrebat:

Cine va marca intre poli timisoara-steaua bucuresti? funda raspunsului corect!

Răspuns Câştigător
| thealchemist a răspuns:

Becali, el marcheaza de fiecare data, el paseaza si el da cu capul, cine altcineva are cea mai mica importanta la Steaua?

2 răspunsuri:
| Claudiu2011 a răspuns:

De la steaua cred ca va marca surdu.dar eu cred ca se va termina 0-0 sau 1-1. de la timisoara daca va da nu stiu cine va da eu sper sa nu dea niciunu laughing) desi eu sunt stelist steaua are o echipa slaba tare de tot.recunosc asta

| ΛᄂΣX a răspuns:

Claudiu, si eu tin cu steaua si sunt de acord cu tine, dar ce celelalte echipe din campionat sunt mai puternice?