| SadBoyForever a întrebat:

Cine zice ca bate diseara la sTeaua vs diNamo?

Are vreo sansa dinamo?

Eu zic ca va fi 2-0, 1-0, 2-1 sau 3-2 pentru sTeaua.

Voi cat credeti ca se v-a termina derby-ul?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Steaua merita pe deplin campionatul.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va fi 0-1 sau 1-2 pentru Dinamo. Li s-a promis 70.000 primă de jucător dacă o înving pe Steaua. E motivaţia supremă.

Jucătorii Stelei sunt deja cu capu-n nori, se cred de dinainte învingători datorită meciurilor şi rezultatelor foarte bune de până acum, iar lucrul ăsta o să-i coste.

| Reza27 a răspuns (pentru anonim_4396):

Baga FUNDA

| SadBoyForever explică (pentru anonim_4396):

Steaua - Dinamo 3-1. Steaua a invins Dinamo de 4 ori in ultimele 4 meciuri. Se pare ca derby-ul clasic al Romaniei a inceput sa devina o nimica toate pentru Steaua.

| anonim_4396 a răspuns (pentru SadBoyForever):

Aşa a fost mai mereu. O echipă câştigă majoritatea meciurilor câţiva ani, apoi cealaltă.

| vampir004 a răspuns:

Sa-r putea sa bata cu 1-0

| cristi62 a răspuns:

Da..pai bate steaua..eu as vrea sa bata dinamo ca sa nu luati voi titlul. Forta Rapid. apropo ia uitatii pe baietii de la SUD http://www.sport.ro/......tigat.html

| Reza27 a răspuns (pentru cristi62):

Auzi, am si eu pe cineva adaugat in lista de prieteni cu numele BantuletzRevine si asteapta FUNDA de la tinabig grin PLZ=]]

| 12UFFY a răspuns:

Cam asa cu ai spus tu, Steaua a crescut mult de cand e antrenata de Reghecampf.
Slabe sanse sa bata Dinamo(parerea mea).

| alexander497 a răspuns:

Forta steaua! Batem la 0.

| Reza27 a răspuns:

2-1 pentru Steaua

| BogdanC a răspuns:

Ceva imi spune ca 2-1. Dar si un 1-0 pentru steaua e bun.