| Octaviana_9832 a întrebat:

Cand va avea Steaua urmatorul meci si cu cine?
Dar Derby`ul cu Dinamo cand va fi? devil
Cine credeti ca va castiga Steaua? Dinamo? happy.
P. S. Fara batjocoreli din partea dinamovistilor la adresa stelistilor si invers va rog!winking

4 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Http://www.gsp.ro/ uite-te in stanga dar mai jos vei gasi bafta :D

| FreakyFred a răspuns:

Pai meciul urmator e chiar cu dinamo! dinamo - steaua 2-2. chiar daca sunt dinamovist, n-avem echipa! sincer, nici steaua nu are cine stie ce echipa, dar parca e putin peste dinamo.
dinamovistilor, ce ne facem?

| federerdinamo a răspuns:

Meciul e pa 17 octombrie, adica duminica.

Va castiga Dinamo.Chiar daca nu am mai batut de mai bine de 5 etape derbyul cu steaua e ceva magic. Vom castiga, unstadion plin cr scandeaza: FORTA DINAMO! Unicul derby ramane Dinamo-Steaua

day dreamingday dreamingday dreaming

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar batjocoreli dinb partea unuia care nu e nici cu unii nici cu altii primesti?
http://sp2.ro/ad9a80