| suffarstar a întrebat:

Cine ziceti ca bate,Dinamo sau Steaua? (nu va apucati de injurat, va rog)

19 răspunsuri:
| bogdanrvd a răspuns:

In momentul de fata, Steaua este cel putin cu 2 clase peste Dinamo. Meci usor...

| MariusGomoi a răspuns:

Fara indoiala STEAUA e numai una ne mandrim cu ea in toata lumea

| IngerAlb a răspuns:

Steaua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca dinamo se va mobiliza si va marca pe contraatac, deci sunt sigur ca nu va pierde

| STk_Gabi_1999 a răspuns:

Eu zic ca STEAUA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua.

Răspuns utilizator avertizat
| Aimèeeee a răspuns:

Steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru deundecumpar):

Omul a pus o intrebare simpla, de ce bati campii pe aici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua happy.

| suffarstar explică (pentru deundecumpar):

Raspunusul tau e de tot "rasu" avand in vedere felul cum te exprimi. Da, Dinamo are momentan performante scazute si asta pentru ca vechii sefi nu au investit nimic si au furat toti banii clubului.
Dar e "Unicul Derby" si asta mai egaleaza din balanta.

Răspuns utilizator avertizat
| suffarstar explică (pentru deundecumpar):

Omule,e derby-ul traditiei, sunt cele mai iubite echipe din Romania, am pus o simpla intrebare sa caut pareri despre cel mai important meci din liga 1. Trebuia sa se trezeasca cineva sa faca scandal. Nu te mai obosii sa lasi replay. Si mai treci pe la scoala.

| Wehes a răspuns:

Echipa mai buna o sa castige.
Chiar daca sunt Stelist, daca Dinamo va avea o seara mai buna va castiga daca nu vom asista la o alta victorie a Stelei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fan nici al Stelei, nici al lui Dinamo.
Avand in vedere lotul, jocul prestat in ultimele partide, performantele reusite sezonul trecut in Europa si in campionat, cred ca Steaua are prima sansa. Dupa parerea mea, are sanse de 80% sa castige, 19% sa faca egal si 1% sa piarda.

| Penisu a răspuns (pentru suffarstar):

Steaua!

Răspuns utilizator avertizat
| comsacodrut a răspuns:

Steaua clar deoarece in momentul de fata e cu trei clase peste dinamo

| Danciu821 a răspuns:

Steaua