| suffarstar a întrebat:

Cine ziceti ca bate,Dinamo sau Steaua? (nu va apucati de injurat, va rog)

19 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca dinamo se va mobiliza si va marca pe contraatac, deci sunt sigur ca nu va pierde

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Steaua happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt fan nici al Stelei, nici al lui Dinamo.
Avand in vedere lotul, jocul prestat in ultimele partide, performantele reusite sezonul trecut in Europa si in campionat, cred ca Steaua are prima sansa. Dupa parerea mea, are sanse de 80% sa castige, 19% sa faca egal si 1% sa piarda.

| Wehes a răspuns:

Echipa mai buna o sa castige.
Chiar daca sunt Stelist, daca Dinamo va avea o seara mai buna va castiga daca nu vom asista la o alta victorie a Stelei.

Răspuns utilizator avertizat
| Aimèeeee a răspuns:

Steaua!

| comsacodrut a răspuns:

Steaua clar deoarece in momentul de fata e cu trei clase peste dinamo

| IngerAlb a răspuns:

Steaua

| MariusGomoi a răspuns:

Fara indoiala STEAUA e numai una ne mandrim cu ea in toata lumea

| Danciu821 a răspuns:

Steaua

| bogdanrvd a răspuns:

In momentul de fata, Steaua este cel putin cu 2 clase peste Dinamo. Meci usor...

| STk_Gabi_1999 a răspuns:

Eu zic ca STEAUA