| ksuper31 a întrebat:

Voi cine ziceti ca e mai buna Steaua sau Dinamo? DAU FINDITZA!

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Bineinteles ca Steauasmug

| RoseNightmare a răspuns:

Dinamo!

| MIM a răspuns:

Steauatongue

| lolo_1811 a răspuns:

Steaua!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt fata, asa ca nu iti pot da un raspuns consistent si pe masura intrebarii laughing Tin cu Dinamo din simplul fapt ca toata familia o face, de la frati`miu pana la bunica-miu. N`am nici o treaba cu fotbalul, n`am vazut in viata mea un meci cap`coada si nu pot aprecia cine cum joaca. Nu ma pasioneaza, normal, dar tin cu Dinamo ca sa ma aflu si eu in treabahee hee