| VladAntonio a întrebat:

Cred ca cu toții știți cum se observa totul când purtam pantaloni de ciclism ???? ce as putea face in privința asta ( sa nu mi se mai vadă forma și tot ) ce-l mai bun răspuns primește funda!

7 răspunsuri:
| Unsfatbun a răspuns:

Ia-ți niște izmene pe deasupra! laughing)
Dacă toată lumea poartă acești pantaloni și nu deranjează pe nimeni, tu de ce trebuie sa te ingrijorezi pentru asta?

| IonutSiAtat92 a răspuns (pentru Unsfatbun):

Tu nu te-ai prins? Vrea sa se laude ca are scula mare si poate agata ceva pe aici.Cine ar cere sfaturi in legatura cu asta? Nu te pune putin pe ganduri?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai putea purta un tricou (sau o bluză) mai lung.

| Werrich a răspuns (pentru anonim_4396):

A venit sa se laude cu dotarile, fund bombat si jucarie.

| cristimihailov a răspuns:

Mergi si tu la niste body building si o sa ii porti si iarna pe afara

| Catrice a răspuns (pentru IonutSiAtat92):

Da' poate e prea slab dotat și îi e rușinehee hee

| Mipasususuyamyamyam a răspuns:

Porti altceva