| anonim_4396 a întrebat:

Stiti cumva cum as putea sa fac toate jocurile de pe steam gratis? Cel mai detaliat raspuns primeste funda!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamen ce oameni straight face! Adica ca si cum ti-ar da cineva vreo 10.000 de dolari gratis straight face! Doamne ce oameni straight face

| JAYBEE a răspuns:

Salut. Stiu eu cum sa ai 100 de jocuri gratis pe steam, dar nu ma obosesc sa iti spun pentru ca nu se mai poate deoarece s-a dat update general la steam.
daca vrei sa ai jocuri pe contul de steam, trebuie sa le cumperi.
Salut.