| romanaols a întrebat:

Credeti ca handbalul ajuta la inaltare?

Răspuns Câştigător
| boyboyplayboy99 a răspuns:

Acum 5 ani cand m-am apucat de handbal aveam 1.20, iar acum am 1.71 si sunt si facut, deci handbalul ajuta si la inaltime, si la dezvoltarea corpului, dar si la cresterea sistemului imunitar, iti spun din propria experienta!

8 răspunsuri:
evenso
| evenso a răspuns:

Sigur ca da.

Citeste aici:
http://kidz.garbo.ro/......ltime.html

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Da putin

| Aberdeen a răspuns:

Sa spunem ca in mare masura handbalul dezvolta inaltimea, insa in acelasi timp pentru a practica acest sport este nevoie sa fii cat de cat inalt happy

| Chronicles a răspuns:

Da.

| 01rukia01 a răspuns:

Da

| Isabella95 a răspuns:

Da cu siguranta ca ajuta!

| DavidMici a răspuns:

Da, ajuta si el la inaltimea corpului, dar asta se vede in timp.

| 012345678910 a răspuns:

Din cite stiu eu handbalul este un catalizator...el ajuta la dezvolatea oaselor si a inaltimii. happy