| Matei_Edy_1997 a întrebat:

Credeti ca Messi a meritat sa castige Balonul de aur al campionatului mondial?

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dupa parerea mea, da.

| codrincodrin a răspuns:

Poate nu-l merita, dar i l-au dat ca sa-l consoleze.

| beniamin1994 a răspuns:

NU! Nu a jucat nimic campionatul asta!

| Ionutzz123 a răspuns:

Nu il merita pentru ca nu a fost mai presus de oricare jucator al germaniei!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe naiba.
Trebuie sa-l ia Robben sau un jucator al Germaniei, nicidecum Messi care nu a mai marcat vreun gol inca din faza grupelor.

| LimonadaBaa a răspuns:

Clar nu.Prin acest Balon de Aur al Mondialului oferit lui Messi a dovedit coruptia care are loc in interiorul FIFA.

| sodobar a răspuns:

Nuuuuu,il merita robben, rodriguez, muller, neur sau mascherano

| Blamely a răspuns:

Nu a meritat mai ales după meciul împotriva germaniei.

| MadaMadalici a răspuns:

Nu, nu a meritat... chiar si Messi stie asta.

| VBC7 a răspuns:

Cum vine ăsta. Messi a luat premiul de cel mai bun jucător al Mondialului dar nu a fost inclus in echipa Mondialului cu cei mai buni jucatori cât de nesimțiți sa fie săi dea lui Messi trofeul?

| Stefifanste a răspuns:

Nici pe departe.Manareala celor de la FIFA