| Istrate_Maria-Mirabela_1990 a întrebat:

La anul cine credeti ca va castiga Balonul de aur?
a(Cr7)
b(Messi)
?

3 răspunsuri:
| Vladut650 a răspuns:

Clar Cristiano Ronaldo, Messi e apa de ploaie pe langa el, din toate punctele de vedere laughing

| nushcnesti a răspuns:

Messi ținând cont de acest început de an. Ronaldo e într-o perioadă grea și nu-l văd să iasă prea curând din ea. Deci Messi clar.

| Vladut650 a răspuns (pentru nushcnesti):

Messi a intrat intr-o perioada de cadere libera din care nu va iesii curand. Messi e apa de ploaie pe langa Ronaldo din toate punctele de vedere. Neymar e de 10 ori mai bun decat Messi laughing