| bodyguardsmecher a întrebat:

Credeti ca milan nu o poate bate deloc pe barcelona, a batut cu 2-0 si a pierdut cu 4-0, cum, nu a fost sub, cum si de ce, ce zicti puteti sa-mi spuneti si mie mai in detaliu ca nu pot intelege si ma enerveaza ca milan a batut dar nu sa calificat, eu cred ca sub barca nu este, nici peste, cam acelasi nivel, mai ales dferenta de 4 goluri, niciodata, deci ce ziceti despre situatia milanului intr-un meci cu barca sa zicem o finala Uefa Champions League, ce sa-r intampla, si ce ziceti de dubla care a fost merita barca, a jucat foarte bine in tur cum si de ce in tur nu a putut?
as dori, daca puteti sa spuneti cat mai mult. astept!
VA MULTUMESC!

3 răspunsuri:
| suffarstar a răspuns:

Barcelona il are pe Messi si mijlocasii centrali care il servesc perfect.Ac milan joaca intr-un stil urat de fotbal, stilul italian, un joc de asteptare cu izbuciniri pe contraatac.
Barceloana e mai buna ca Ac milan si pentru ca au jucatori mai buni, dar si stilul de joc este mai frumos.

| Ibrahimovic a răspuns:

Barcelona este inca o forta. Meciul de la Milano a fost "o zi mai proasta" pentru catalani, deoarece s-a vazut ca la Barcelona acasa daca au apasat putin pe acceleratie i-au casapit bine pe milanezi...
Nu este inca in lume o echipa care sa anihileze jocul de pase a lui Barcelona, pentru ca aici este cheia!