| axel18 a întrebat:

Cu acest supliment CELL-FX poti sa slabesti? deoarece contine carnitina taurina cofeina creatina
Si as vrea sa bag banda zilnic si de la carnitina slabesti nu?

3 răspunsuri:
| alex337 a răspuns:

Vei retine foarte multa apa! Vei slabi intr-adevar dar mușchi se vor umple de apa și tot gras vei părea!

| peperonies a răspuns:

Daca exista ceva sa te faca sa slabesti atat de simplu mai erau oameni grasi? nu luau toti carnitina? nu erau in toate clinicile de diabet retete de carnitina?

daca vrei sa slabesti nu mai bea altceva in afara de apa si nu mai manca nimic facut cu zahar, faina, orez sau cartofi. e atat de simplu.

| nugasescusernameliber a răspuns:

Acel supliment iti va da mai multa energie, astfel vei putea alerga mai mult pe banda fara sa simti ca obosesti. Slabesti fiindca depui mai mult efort fizic, fara sport o iei degeaba.
Oricate suplimente sau pastile de slabit ai lua, sunt doar un ajutor, accelereaza metabolismul. Insa insotite de zahar, prajeli, pizza, sucuri, etc. sunt inutile.