| bebe1000 a întrebat:

Poti folosii creatina si cand slabesti?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Da, poti folosii, creatina e folosită si in perioada de masă, cât si in cea de definire.

| Darita a răspuns (pentru RobertMoon):

Folosi cu un singur i

2 răspunsuri:
| Adanos a răspuns:

Este pentru masa din cate stiu eu, dar sunt mai multe feluri de creatina.