| frvtel a întrebat:

De obicei, toate sucurile energizante pe langa cofeina si multe vitamine, mai contine si taurina. Ce este aceea? Si din ce se extrage?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Din niste plante care nu sunt bune deloc pentru corpul uman ma refer la ingredientele care le au, mai bine e sa bei apa sau suc natural

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa nu crezi ca te va face " taur ", adica mai mare si mai tare...
Pentru a ajunge taur mai trebuie sa treci prin stadiul de bou ...pe care multi nu il depasesc!
Mai bine fara energizante si nu uita ca cel mai renumit de pe la noi ( red. b ) este interzis pe afara! ( adolf )