| plm123 a întrebat:

Cum imi pot face gambe mari repede?(acasa nu la sala)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti!
Gambele cresc si se dezvolta odata cu tine, depinzand direct de mostenirea genetica de la parinti.
Daca tu ai mostenit parintele cu gambele subtiri, apai nu vei avea nici o sansa sa ai vreodata gambe groase.
Din pacate, gambele nu se maresc precum stomacul sau fundul, daca iei in greutate.

| laurentiutirei a răspuns:

Sunt diverse exerciții pentru gambe dar nu vei obține niciodată ceva rapid si în timp happy
Tot ce obti ușor la fel se si duce.

| Cosmin86 a răspuns:

Foarte simplu: NU SE POATE.

Muschii se fac la sala. Acasa doar copiii pampalai si firavi incearca sa puna muschi!