| PDTV97 a întrebat:

Cum sa fac muschi acasa? M-ar interesa in special la picioare, mai ales la gambe, cam ce exercitii ar trebui sa fac petru gambe mai mari?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Saritul corzii este cea mai buna activitate de facut muschi la gambe si picioare.

| UserRo10 a răspuns:

Cat mai multe genoflexiuni si fandari. Cel mai bine gasesti pe Youtube destule clipuri folosind obiecte comune din casa

| Antopuff a răspuns:

Exista destule filmulețe pe YouTube.

| Andreidașchevici112 a răspuns:

Pai eu am mers pe jos 3 ore și am avut niste gambe și un abdomen forță. Dar mai poți să te dai și cu bicicleta mult și faci gambe

| Cosmin86 a răspuns (pentru Andreidașchevici112):

Cand vad expresii de genul "abdomen forta" imi imaginez un copil mic si firav (scoala generala, maxim liceu) care e firav si se crede foarte "tare" laughing)