| hittlerrS a întrebat:

Salut, ce as putea face pentru biceps mai mare si gambe (vreau acasa nu sala si aparate )
MULȚUMESCwinking

Răspuns Câştigător
| SiLaS a răspuns:

In primul rand acasa nu vei obtine rezultatele dorite, nu ai aparatele necesare.In al doilea rand pentru dezvoltarea musculaturii nu iti trebuie neaparat un antrenament special, trebuie sa iti antrenezi muschii ca orice om, 1 data pe saptamana, sa nu crezi ca o sa iti aduca cineva un antrenament minune care sa iti creasca mai repede bicepsul si gambele, fiecare creste in felul lui, de aceea avem genetic diferit.

5 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Exercitii intense pentru dorintele tale. Daca vrei sa faci acest lucru de acasa trebuie sa achizitionezi cateva instrumente ajutatoare( greutati, bara tractiuni si ce mai vrei u) In alt fel - ar trebui sa faci flotari si abdomene toata ziua.

| Mykymu a răspuns:

Frate. flotarile sunt baza. Incearca sa faci flotari si vei vedea cat de bine te vei lucra.

| TudorMontana a răspuns (pentru Mykymu):

Serios? El a intrebat ce exercitii ar trebui sa faca pentru biceps si gambe. Cum anume ajuta flotarile in cresterea bicepsului si a gambelor imi spui te rog? Poate suntem noi prosti... Flotari fac copiii de 30 kg ce au 13 ani si nu au habar nimic.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Mykymu):

Serios? Flotarile lucreaza bicepsi si gambe?

Flotarile lucreaza piept si triceps, ATAT ( restul nesemnificativ ).

Copii mici si firavi, fac ei flotari!

| hittlerrS explică:

Cosmin86 tu ce exercitii zici sa fac sau sa-mi cumpar gantere?