| StefanRazvan a întrebat:

Cum pot improviza o masa de ping pong pentru ca una adevarata e cam scumpa. Funda

Răspuns Câştigător
| argo a răspuns:

Incearca sa pui o placa de rigips pe o masa, sau doua sau trei placi (depinde cat de mare vrei sa fie). Ar trebui sa mearga. Pentru fileu poti folosi o scandura lata.

1 răspuns:
| Bocu_Calin_1990 a răspuns:

Ai putea folosi o masa obisnuita de marimea unei mese de ping pong sa o dai cu putina culoare, iar pentru fileu poti sa folosesti orice fel de plasa, iar prin ea sa tragi o sarma si sa o legi de niste bête legate de masa, la mijlocul ei.