| Muppet a întrebat:

Cum pot sa vad meciul Steaua-Petrolul de de DigiSport? Nu am digi si online pe sopcast nu merge! Dati-mi va rog un alt program sau vreul link unde sa pot sa il vad. Urgent! Multumesc anticitat!

Răspuns Câştigător
| NeaguLucas a răspuns:

Intra pe un site pe care se vad orice meciuri grati cum ar fi fotbal tenis baschet etc.siteul se numeste hahasport.com funda?

7 răspunsuri:
| klaws007 a răspuns:

Pentru toti cei carora le apare mesajul de eroare " cannot access sopcast service " in anumite momente!

Acest mesaj apare din cauza unor atacuri asupra serverelor SOP din partea unor persoane rauvoitoare si se incearca rezolvarea acestora cat mai rapid.

| klaws007 a răspuns:

Daca inca nu iti merge, poti sa faci altceva. intra pe google si descarca hotspot shield. dupa instalare, il deschizi si apoi deschizi si sopcastul si o sa mearga happy la mine a mers foarte bine.

| Muppet explică:

Tu cine mai ești? thinking

| SkyCracker a răspuns:

Nu stiu frate, nici mie nu imi merge Sopcast-ul, si nici site-ul programului nu merge. Cred ca le-au picat serverele, sau ii fac ceva modificari.

| Pirvu_Mihai_1980 a răspuns:

Lshunter.tv

| Pirvu_Mihai_1980 a răspuns:

Lshuntertv

| Patriche_Marian_1975 a răspuns:

Unde pot vedea meciul?