| mihaihiruta a întrebat:

Cum poti verifica biletele la pariuri sportive pe net pe ce site?

Răspuns Câştigător
| daninicol a răspuns:

Daca doresti sa vezi rezultatele meciurilor iti recomand site-ul www.flashscore.com.Daca vrei sa verifici biletul introduci codul de pe bilet pe site-ul casei de pariuri. Funda?

4 răspunsuri:
| Kidd0 a răspuns:

Intri pe siteul casei de pariuri si tastezi codul biletului, dupa cere dei verificare, si vei afla daca biletul este castigator sau nu.
Daca vrei sa veridici meciurile intri pe siteul http://www.flashscore.com.daca/

| Polifron_Anghel_Mihaita_1989 a răspuns:

Cum pot sa verific?

| Grijincu_Valentin_1992 a răspuns:

Parions