| Blonda1 a întrebat:

Cum sa fac podul daca nu l-am facut niciodata. Nu reusesc sa ma tin pe maini...

Răspuns Câştigător
| cookie01 a răspuns:

Exerseaza in fiecare zi pe o satlea, acasa. Mai intai cel de jos apoi cand il poti bine, si te poti tine incerca si cel de sus. Te poti folosi de un perete pentru cel de sus, pana reusesti. Dar cel mai important e sa nu uiti de incalzire de fiecare data.

2 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Exerseaza pe spatii pe care palmele sa nu alunece. Daca nu ai forta in maini, nu te poti descurca singura. Ai nevoie de cineva mai in putere (colega, profesor), care sa te ajute sa-l faci.

| AdiFCD a răspuns:

Profesorul tau de sport te poate ajuta cu indrumari si sfaturi.